Ürün Özellikleri

Kullanıcı dostu

(Okul yönetim paneli - Toplu işlemler)

OkulRandevu yönetim paneli tasarlanırken sayfalar yöneticinin aradığı bütün bilgilere kolayca erişebilmesi ve işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilmesi ilkesi göz önünde bulundurulmuştur. Bunun yanı sıra yöneticiler liste sayfalarından kolaylıkla detay bilgilere ulaşabilir ve düzenleyebilirler.

Veli arayüzü de aynı ilke göz önüne alınarak kullanıcının basitçe randevusunu alması ve alınmış randevuların detaylarını görmesi amacına hizmet eder. En tecrübesiz kullanıcının dahi zorlanmadan işlemlerini tamamlayabilmesi hedeflenmiştir.

  • Sade tasarım
  • Kolay erişim
  • Hızlı işlem
  • Amaca yönelik

Hızlı

(Okul yönetim paneli - Görüşmeler filtresi)

Vakit nakittir. OkulRandevu'nun çalışma prensibi, gerekli işlemleri en iyi performans ile en hızlı şekilde tamamlamaktır.

Bu prensibe hizmet etmesi için, öğretmen, öğrenci ve sınıf listelerinizi panelinize tek seferde yüklemenize olanak sağladık. CSV dosyalarınızı hazırlayarak panel üzerinden içe aktarmanız yeterlidir.

Benzer şekilde bilgilerinizi PDF ya da CSV dosyası halinde bilgisayarınıza tek tıkla indirebilirsiniz.

Fonksiyonel

(Okul yonetim paneli - Akıllı Listeler)

Kişiselleştirilmiş listeler hazırlamanız gerektiği durumlarda Akıllı Listeler yardımınıza yetişecektir. Diyelim ki 2-A sınıfındaki erkek öğrencilerle ilgili bir işlem yapmak istiyorsunuz. Fakat bütün sınıfın etkilenmesini istemiyorsunuz. Hemen '2-A Erkek Öğrenciler' adında bir akıllı liste oluşturun ve işleminizi sadece o listeye uygulayın.

Ayrıca okullar içerisinde öğretmenler için zümreler, bölümler seviyeler gibi grupları da oluşturabilir ve bu gruplarda bulunan öğretmenlerden alınan randevu bilgilerinin arzu ettiğiniz eposta adreslerine de bilgi amaçlı yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Çoklu platform

(Mobil ve web üzerinde çalışan adaptive tasarım)

OkulRandevu'ya erişim için şimdilik iPhone ve iPad üzerinden kullanılabilen IOS uygulaması mevcuttur. Windows Phone ve Android işletim sistemini kullanan cihazlar için uygulamalarımız hazırlanmaktadır.

OkulRandevu uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirmediyseniz bile, OkulRandevu web uygulamasına erişebilirsiniz. Web uygulaması her türlü cihazda ve ekran genişliğinde en iyi kullanıcı deneyimini sunmak üzere optimize edilmiştir.

3 basit adımda kullanmaya başlayabilirsiniz

1
Satın alın

Bizimle iletişime geçin ve size uygun paketi belirleyelim.

2
Bilgileri içe aktarın

Öğrenci, öğretmen ve sınıf listelerinizi sisteme aktarın.

3
Velilere duyurun

Panel üzerinden giriş kartlarını indirin ve velilerinize dağıtın.